موضوعات و مقالات برگزیده سایت
قیمت پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا محصولات عرضه شده و آماده فروش در بورس کالا
راهنمای عضویت در گروه های یاهو برای دریافت اطلاعات از طریق ایمیل

تبلیغات گروه اینترنتی سها
عضویت در گروه اینترنتی سها

در اینجا نحوه عضویت در گروه های یاهو آموزش داده می شود. توجه داشته باشید که لینکهای عضویت در گروه بورس کالا و سایر گروه های مرتبط با بورس کالا در صفحه زیر قرار دارند و شما پس از مطالعه این صفحه و یادگیری روش عضویت در گروه ها باید به صفحه زیر مراجعه کرده و در گروه بورس کالا و همچنین گروه مرتبط با رشته یا زمینه علاقمندی خود عضو شوید:

صفحه دریافت آمار معاملات روزانه و اخبار بورس کالا از طریق ایمیل

با عضویت در یک گروه یاهو ، هر موقع از طرف آن گروه ایمیلی برای اعضا گروه ارسال شود شما در صندوق اینباکس ایمیل خود (پست الکترونیک) آن ایمیل را دریافت خواهید کرد. سایت یاهو هزاران گروه اینترنتی دارد و بدیهی است که شما فقط در گروه یا گروه هایی باید عضو شوید که مرتبط با رشته و علاقمندی شما است. ذکر این نکته ضروری است که گاهی این ایمیلها به بخش اسپم یا بالک (یا نظایر آن) در صندوق پست شما وراد می شود. در اینگونه مواقع باید به صفحه اسپم رفته و ایمیل را باز کرده و در همان موقع روی آیکن not spam که معمولا در بالای صفحه ایمیل شما قرار دارد کلیک کنید تا این ایمیل در دفعات بعدی اسپم نشود. چون اسپم ها بعد از یک مدت از لیست ایمیلهای شما حذف و پاک می شوند.

روش عضویت:

الف) کسانی که در خود یاهو آیدی و ایمیل دارند:

اینگونه افراد پس از کلیک بر روی لینک عضویت به سایت یاهو منتقل می شوند و اگر در یاهو وارد نشده باشند صفحه ورود یاهو ظاهر خواهد شد که باید ابتدا با آیدی و پسورد خود وارد سایت یاهو شوند و بعد به صفحه گروه منتقل می شوند. شکل زیر:

شکل عضویت در گروه های سایت یاهو

بعد از ورود به این صفحه وب، کافی است حروف نشان داده شده را در محل مستطیلی شکل عینا" وارد کرده و روی آیکن Join کلیک کنید. (محل های 1 و 2 نشان داده شده در شکل فوق) اگر حروف و عبارت نشان داده شده را درست وارد کرده باشید پیغام عضویت شما ظاهر خواهد شد.
به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی مورد نظر در خواهید آمد.

ب) اگر آدرس ایمیل شما غیر از یاهو است:

در این صورت پس از کلیک بر روی لینک عضویت به صفحه ایی از سایت یاهو به شکل زیر هدایت خواهید شد:

عضویت در گروه های یاهو

 

در این صورت آدرس ایمیل خودتان را در مستطیل شماره 1 وارد کنید و روی آیکن شماره 2 آبی رنگ کلیک کنید. بعد از کلیک روی مربع آبی رنگ پیامی را به این مضمون مشاهده خواهید کرد که ایمیلی از طرف سایت یاهو برای شما ارسال شده است و شما باید با reply کردن این ایمیل، آن را تایید کنید. بنابراین کافی است به ایمیل خودتان رفته و بعد از باز کردن ، فقط آن را reply کنید. لازم نیست چیزی در آن بنویسید.
به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی مورد نظر در آمده اید و ایمیلهای گروه را دریافت خواهید کرد.

 

تبلیغات
دریافت آمار معاملات از طریق تلگرام کانال خریداران و فروشندگان مواد پلاستیک کارگزار شما در بورس کالا تالار گفتگوی سهام و بورس آگهی واگذاری نمایندگی کارگزاری بورس قیمت جهانی آلومینیوم کالاهای صادراتی ایران نمودارهای آنلاین قیمت جهانی نفت خام قیمت های جهانی مس بورس لندن به صورت روزانه محک - موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان امید - موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی