موضوعات و مقالات برگزیده سایت
قیمت پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا محصولات عرضه شده و آماده فروش در بورس کالا
دریافت آمار معاملات و اخبار بورس کالا از طریق ایمیل

تبلیغات گروه اینترنتی سها
عضویت در گروه اینترنتی سها


در این صفحه تعدادی لینک عضویت در نظر گرفته شده که شما با کلیک بر روی این لینکها می توانید در گروه مورد نظر در سایت یاهو عضو شده و اخبار یا اطلاعات مورد نظر را از طریق ایمیل خودتان دریافت کنید. اگر با نحوه عضویت در گروه های یاهو آشنا نیستید ابتدا راهنما را بخوانید:

راهنمای عضویت در گروه های یاهو برای دریافت اطلاعات از طریق ایمیل

لینک اول در زیر مربوط به عضویت در گروه بورس کالا در یاهو است که مخصوص اخبار مهم اقتصادی و اخبار عمومی بورس کالای ایران است. گروه بورس کالا ایمیل های محدود و فقط شامل اخبار عمومی بورس کالا ارسال می کند. توصیه می شود همه مراجعان به سایت بورس کالا در این گروه عمومی عضو شوند. در بقیه گروه ها بسته به نیاز ، می توانید عضو شوید. عضویت در همه گروهها رایگان است. ضمنا در هر زمان به سادگی می توانید عضویت خود را لغو نمایید.

 

 

 

تبلیغات
دریافت آمار معاملات از طریق ایمیل کارگزار شما در بورس کالا تالار گفتگوی سهام و بورس آگهی واگذاری نمایندگی کارگزاری بورس قیمت جهانی آلومینیوم دریافت مطالب جالب و خواندنی از طریق ایمیل کالاهای صادراتی ایران نمودارهای آنلاین قیمت جهانی نفت خام قیمت های جهانی مس بورس لندن به صورت روزانه محک - موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان امید - موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی