بازدید کننده گرامی! خوش آمدید. جهت دسترسی به تمام امکانات تالارهای گفتگو، لازم است با نام کاربری خود وارد شوید و اگر ثبت نام نکرده اید، ثبت نام نمایید. جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 
راهنمایی: برای انتخاب تالار مورد نظر و مشاهده مطالب مرتبط با موضوع خود ، به صفحه اصلی تالارهای گفتگو بروید.
کانال خریداران و فروشندگان مواد پلاستیک آمار معاملات و عرضه های مواد پلیمری در بورس کالا را از طریق تلگرام دریافت کنید
تاریخ امروز 20 می 2019, 11:11
پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
 اهمیت وب سایت در تجارت الکترونیک 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: 18 فوریه 2008, 13:41
پست ها: 47
همه مردم در مورد اهميت وب سايت براي تجارت خود آگاه هستند. اگرهنوز کساني باشند که اين آگاهي را نداشته باشند. شش دليل که در اينجا عنوان مي کنم در واقع از دلايل ابتدائي اهميت وب سايت شما است.

دليل اول – وجود وب سايت، اعتبار شما را افزايش مي دهد.
وب سايت تائير قوي بر اعتماد مشتري هاي بالقوه دارد. يک طراحي حرفه اي، متن مناسب با توشتار خوب، اطلاعات مفيد از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزايش اعتماد مشتريان به شرکت شما مي شود. به مردم مي فهماند که شما داراي دانش و به روز هستيد. اگر شما در طراحي يک سايت با کيفيت و داراي اطلاعات مفيد هزينه کنيد، مردم حتما تحت تاثير قرار خواهند گرفت.

دليل دوم – وب سايت باعث مي شود شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترس باشد.
تا آوريل سال 2002 ميلادي، فقط در آمريکا، 166 ميليون نفر از مردم روي خط بوده اند. برخي از آنها در جستجوي محصولات و خدمات شما هستند. با داشتن يک سايت وب، شما شرکت خود را براي دنيايي از فرصتها براي دسترسي مردمي که غير از سايت شما راهي ديگر براي رسيدن به شما ندارند آماده مي کنيد. با کليک ساده موس، هر کسي مي تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسي داشته باشد.

دليل سوم – وجود وب سايت سهولت ارجاع مشتريان جديد به شرکت شما را فراهم مي کند.
براي بسياري از تجارتها، يک منبع حياتي براي يافتن مشتريان جديد، ارجاع سايرين است. داشتن وب سايت اين امکان را فراهم مي کند که مردم به راحتي سايت شما را به ديگران ارجاع دهند. آدرس وب سايت راحت تر از شماره تلفن به خاطر مي ماند به علاوه دادن راه هاي مختلف تماس با شما به مردم، امکان برقراري تماس را بيشتر مي کند.

دليل چهارم – وب سايت يک ابزار قوي فروش است.
فروش محصولات از طريق يک فروشگاه اينترنتي يک راه بسيار عالي براي افزايش فروش است. شما يک ويترين دائمي و سهل الوصول که هزينه آن خيلي کمتر از يک فروشگاه آجري است داريد ضمن اينکه مردم بيشتري امکان دسترسي به آن را دارند. وجود اطلاعات فروش موثر در وب سايت شما، امکان وادار شدن مردم به کليک روي دکمه خريد را افزايش مي دهد. هرچند که شما از طريق اينترنت نتوانيد فروش انجام دهيد، وب سايت شما يک سرمايه مهم است. وب سايت شما يک شروع براي متقاعد کردن بازديد کنندگان به نياز آنها به محصولات شما است. شما آنها را براي خريد تحريک مي کنيد سپس از آنها دعوت مي کنيد که با شما تماس بگيرند.

دليل پنجم – وب سايت باعث افزايش ارزش تبليغات شما مي شود.
اضافه کردن آدرس وب سايت در تبليغات، کارت تجاري و امضاء شرکت، يک راه خوب براي جلب مشتري به شرکت شما است. داشتن آدرس سايت به مردم کمک مي کند که هر زمان که در مورد شما مي شنوند و يا تبليغات شما را مي بينند، به پيام شما عکس العمل نشان دهند. مراجعه به وب سايت شما راحت تر از نوشتن نامه يا رفتن به مغازه يا حتي تلفن زدن به شما است. مردم اطلاعات شما را به راحتي دريافت مي کنند و نيازي نيست براي کمک گرفتن از آقاي فروشنده صبر کنند. همچنين بازديد از وب سايت خيلي راحت است چون هيچ معذوريتي وجود ندارد و بازديد کنندگان تحت فشار نيستند.

دليل ششم – وب سايت به شما کمک مي کند با مشتريان بالقوه در ارتباط باشيد
مردم زيادي وجود دارند که به آنچه شما ارائه مي کنيد علاقمند هستند ولي ممکن است هم اکنون براي خريد آمادگي نداشته باشند. شما بايد با آنها در ارتباط باشيد تا زماني که آنها براي خريد آمادگي يافنتد، با خبر شويد. وب سايت يک روش عالي براي تسهيل اين فرايند است. شما مي توانيد از طريق وب سايت خود آدرس تماس مشتريان بالقوه را جمع آوري کنيد. سپس مي توانيد به تناوب، نامه يا خبرنامه برايشان ارسال کنيد. در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن شرکت شما در اذهان کمک مي کند.

خوب، شما هر شش راهي را که وب سايت شما به تجارت شما کمک مي کند را مي دانيد. آيا مي خواهيد اين فرصت را براي رقيبان خود رها کنيد ؟ حتما جواب شما منفي است. هر روز که صبر کنيد، به رقبا اين اجازه را که در حيطه فعاليت شما روي خط باشند داده ايد. همين امروز اين اجازه را از آنها سلب کنيد.

_________________
مقاله های من از مجموعه 1000 مقاله رایانه انتخاب شده
جمع آوری این مقالات از منابع مختلف اینترنت و همچنین کتابهاست
این مجموعه در آینده به صورت کتاب الکترونیک منتشر خواهد شد.


15 مارس 2008, 12:21
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: 16 مارس 2008, 17:54
پست ها: 109
وب سایتهای کوچک، ابزاری بزرگ برای ایجاد یک تجارت خانگی

اگر به دنبال کسب درآمد از طریق کار در منزل هستید، وبسایتهای کوچک ( Mini Site ) روشی مناسب برای اجرای فعالیتهای شغلی شخصی شما هستند. این وبسایتها معمولا سایتهای یک یا دو صفحهای هستند که به منظور تبلیغات فروش یک محصول به کار میروند.
یک مینی وبسایت در واقع یک معرفی نامه فروش محصول است که با هدف تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار، طراحی شده است، بنابراین هدف آن فراهم کردن جزییات درباره محصول نیست. این نوع سایت، بازدیدکنندگان زیادی را جذب میکند و بازدیدکنندگان بیشتر، به معنی فروش و درآمد بیشتر برای شما است.

●مراحل ایجاد یک مینی وبسایت
۱-یک بازار اختصاصی (Niche Market)سودمند پیدا کنید.

۲-بهترین محصول را برای فروش در آن بازار تعیین کنید.

۳-یک معرفی نامه تبلیغی ماهرانه برای محصول خود بنویسید.

۴-یک صفحه ورودی (Landing) طراحی کنید.

از تبلیغات بنری یا دیگر انواع تبلیغات در این صفحه استفاده نکنید، این کارها، توجه بازدیدکنندگان شما را منحرف میکند، شما باید تمام حواس خود را بر فروش محصولات خود متمرکز کنید. نمونه یک مینی وب سایت یک صفحه ای معرفی محصول در آدرس زیر است:

●طراحی یک مینی وبسایت
هر سایت باید فقط به فروش یک محصول اختصاص داشته باشد و منحصرا برای آن کالا بهینه سازی شده باشد. از کلمات کلیدی استفاده کنید که نام محصول مورد نظر شما در آن به کار رفته باشد، کلماتی که برای جذب ترافیک موردنیاز برای سوددهی سایت شما به اندازهی کافی مشهور باشند. همواره کلمات کلیدی مذکور را در تیتر، سرفصلها و تگهای گرافیکی به کار برید. فرمی با قابلیت سفارش پذیری زیاد و امکان تکمیل کردن سریع تهیه کنید.بدیهی است نمیخواهید مشتریان خود را به خاطر زمان زیاد مربوط به پر کردن فرم یا کلیک های زیادی که سر راه فروش کالا وجود دارند از دست بدهید.

کالای فروشی شما هر چه باشد، کار خود را با شرح ویژگیهای آن شروع کنید و تمام تمرکز خود را روی آن محصول خاص بگذارید. سعی کنید با چند تاییدیه از جانب افرادی که از محصولات شما راضی هستند، کالای خود را بهتر معرفی کنید.در کنار این تاییدییه ها از تعدادی جایزه و امکانات رایگان برای تشویق بازدیدکنندگان به خرید استفاده کنید. کتاب های الکترونیکی، مقاله، گزارش و غیره می توانند جوایز مناسبی باشند.به دنبال شرکتی قابل اعتماد برای میزبانی سایت خود باشید. یک سیستم میزبانی با درصد بالا بودن مناسب و سرعت دسترسی زیاد.از نام دامنه ای استفاده کنید که کلمات کلیدی شما را دربرداشته باشد، با این کار رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا برده، ترافیک بیشتری به دست میآورید.

●برخی مزایای مینی سایتها
۱-قابلیت بهینهسازی آسان تر در بهینهسازی موتورهای جستجو.
۲-لینکهای ورودی به سایت شما باعث کسب رتبه بیشتری در گوگل خواهد شد.
۳-شما میتوانید در مورد فروش محصول یا ارایه خدمت، خبره شوید.
۴- ترافیک سایت شما از وبسایتهای معمولی بیشتر خواهد شد.

مینی وبسایتها به دلیل هزینه کم راه اندازی و طراحی آسان، راهی سریع و راحت برای کسب درآمد هستند. ایده قوی، تمام آن چیزی است که به آن نیاز دارید. اکنون شما آماده کسب درآمد از اینترنت هستید.

_________________
مقیم بر سر راهش نشسته ام چون گرد
بـدان هـوس کـه بدیــن رهـگـذار بــاز آیــد


30 آوریل 2008, 11:57
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2 پست ] 

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 3 مهمان


شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  

Powered by phpBB © phpBB Group
تبادل لینک | تماس با ما | دریافت قیمت کالاهای معامله شده از طریق ایمیل | تبلیغات در سایت | قیمتهای روزانه کالاهای پایه ایی در سایت | نقشه سایت | صفحه اصلی سایت | مقالات سایت


تمام حقوق برای سایت بورس کالا محفوظ است. نقل و استفاده از مطالب سایت  بورس کالا فقط با ذکر نام و لینک آدرس سایت بورس کالا مجاز است.
نوشته ها و نظرات کاربران سایت ، نظر شخصی افراد بوده و لزوما مورد تایید سایت نیست
توجه : سایت بورس کالا ، یک سایت مستقل و خصوصی بوده و ارتباطی با شرکت بورس کالای ایران ندارد