تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=63&t=2871
صفحه 1 از 1

نویسنده:  admin [ 28 ژوئن 2009, 20:01 ]
موضوع پست:  روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا

سلام

ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا به سادگی صورت می گیرد . بعد از تکمیل فرم ثبت نام ، به صورت اتوماتیک ایمیلی که حاوی نام کاربر و پسورد کاربر است به همراه لینک فعال سازی حساب کاربر ، به آدرس ایمیل داده شده ارسال می شود.

برای ادامه مراحل ثبت نام و دسترسی کاربر به حساب کاربری خود ، لازم است کاربر بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری خود (که در ایمیل ارسالی از طرف سایت آمده) کلیک کند . با کلیک روی این لینک ، کاربر مجددا وارد سایت بورس کالا شده و پیغامی مبنی بر فعال شدن حساب کاربری خود دریافت می کند و بعد از آن می تواند با نام کاربری خود وارد سایت شود.

تاکید می کنم که فعال سازی حساب کاربر به وسیله خود او انجام می شود.

بنابراین صرف ثبت نام در سایت (بدون فعال سازی آن) موجب دسترسی به حساب کاربری نیست و تا موقعی که کاربر ثبت نام شده ، روی لینک فعال سازی کلیک نکرده باشد به حساب کاربری خود دسترسی ندارد و چنانچه در طی مدت یک هفته از زمان ثبت نام ، حساب کاربری خود را فعال ننماید ، نام کاربری ثبت نام شده و حساب کاربری او از لیست بانک اطلاعاتی سایت حذف می شود و بنابراین امکان ثبت نام با آن نام کاربری برای سایر کاربران ( و از جمله خود او ) مهیا می گردد.


با تشکر – مدیر سایت

نویسنده:  admin [ 28 ژوئن 2009, 20:08 ]
موضوع پست:  Re: روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا

چنانچه در سایت ثبت نام نموده اید ولی ایمیل فعال سازی را دریافت نکرده اید می توانید ایمیل فعال سازی را مجددا از طریق صفحه ورود (یا آدرس زیر) درخواست کنید. برای سهولت آدرس صفحه درخواست ارسال مجدد ایمیل فعال سازی به شرح زیر است:

http://www.talar.boursekala.com/ucp.php?mode=resend_act

بعد از ورود به صفحه فوق در کادر مستطیل بالایی نام کاربری و در کادر مستطیل کادر پایینی آدرس ایمیل خود را که در موقع ثبت نام در سایت وارد کرده اید ، وارد کنید. اگر این دو اطلاعات را درست وارد کنید ایمیل فعال سازی مجددا به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که علت اکثر مشکلات ثبت نام و عدم دریافت ایمیل فعال سازی ، ناشی از اشتباه و عدم دقت در وارد نمودن آدرس ایمیل است.
اگر آدرس ایمیل خود را اشتباه وارد کرده باشید باید مجددا در سایت ثبت نام کنید و امکان دسترسی و تغییر آن وجود ندارد. (توجه کنید که در ابتدای آدرس ایمیل سه تا دبلیو www وجود ندارد)

نویسنده:  admin [ 20 آگوست 2009, 09:43 ]
موضوع پست:  Re: روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا

به دلیل درخواست های مکرر کاربران مبنی بر عدم امکان ورود به تالارهای گفتگو پس از ثبت نام، و نظر به اینکه روزانه بیش از 100 نام کاربری به دلیل اینکه غیرفعال باقی مانده و کاربران ثبت نام کننده عملا" موفق به تایید عضویت خود نمی شوند، از بانک اطلاعاتی تالار گفتگو حذف می گردد، مجددا مراحل ثبت نام ذکر می شود :

1- کلیک بر روی عنوان ثبت نام در بالای صفحات تالار گفتگو و پذیرفتن قوانین و مقررات سایت و تکمیل فرم مربوطه.

2- در صورتی که تکمیل فرم با موفقیت انجام شود پیامی دریافت خواهید کرد که ثبت نام انجام شده ولی هنوز تایید نشده.
توجه:
برای تایید ثبت نام فقط خودتان باید اقدام کنید و سایت در این مورد کاری انجام نمی دهد.

3- نحوه تایید ثبت نام به این صورت است که بلافاصله پس از ثبت نام ، از طرف سایت نامه ایی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می شود.

4- شما باید به پست الکترونیکی خود رفته و نامه تایید را باز کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کرده و عضویت خود را تایید کنید.
بنابراین برای ورود به سایت لازم است ابتدا عضویت خود را تایید کنید. در صورت موجود نبودن نامه مذکور، پوشه اسپم های خود را نیز چک نمائید و اگر در پوشه اسپم بود با انتخاب گزینه not spam آن را به اینباکس خود منتقل نمایید زیرا ممکن است بعدا در صورت فراموشی نام کاربری تان ، به این ایمیل نیاز پیدا کنید.

نویسنده:  admin [ 20 آگوست 2009, 09:55 ]
موضوع پست:  Re: روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت بورس کالا

توجه:

ثبت نام در تالارهای گفتگو صرفا به منظور استفاده از مطالب تالارهاست و کاربرانی که مایل به دریافت اخبار و یا آمار معاملات بورس کالا از طریق ایمیل هستند باید جداگانه در گروه های ایمیل ها که در آدرس زیر توضیح داده شده، مشترک شوند:

http://www.boursekala.com/web/join.html

پس با عضویت در تالارها هیچ ایمیلی از طرف گروه های بورس کالا دریافت نخواهید کرد و چنانچه نیاز به دریافت این گونه ایمیلها دارید باید به آدرس فوق مراجعه کنید.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/