تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

F300EXR دوربين 12 مگاپيكسلي خانگي با بهترين زوم
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=17&t=4080
صفحه 1 از 1

نویسنده:  bourse [ 27 جولای 2010, 16:17 ]
موضوع پست:  F300EXR دوربين 12 مگاپيكسلي خانگي با بهترين زوم

شركت‌هاي الكترونيكي با گذشتن حدود نيمي از فصل تابستان خود را براي آغاز فصل پاييز آماده مي‌كنند و در اين ميان، شركت فوجي‌فيلم از هم‌اكنون دوربين ديجيتالي جديد خود كه قرار است در پاييز امسال به دست كاربران برسد را معرفي كرد.

به گزارش فارس به نقل از پي‌سي‌ورلد، اين دوربين ديجيتالي جديد كه در سري محصولات FinePix شركت فوجي‌فيلم توليد شده است F300EXR نام دارد و در خانواده دوربين‌هاي ديجيتالي خانگي تقسيم‌بندي مي‌شود.
براي اين دوربين ديجيتالي كه بهترين نوع دوربين خانگي محسوب مي‌شود، 15x زوم اپتيكال، سيستم كنترلي دستي براي تنظيم تصاوير و سيستم ISO با حساسيت 12 هزار و 800 در نظر گرفته شده است.
تنها دوربين ديجيتالي خانگي HZ35W سامسونگ از نظر ميزان زوم با اين محصول برابري مي‌كند و به همين خاطر فوجي‌فيلم فروش بالايي را براي اين محصول پيش‌بيني كرده است.
اين دوربين ديجيتالي شامل حسگر 12 مگاپيكسلي مي‌شود و قابليت تصويربرداري با كيفيت HD را نيز براي كاربران فراهم مي‌كند. براي اين دوربين قابليتي با عنوان Wide Dynamic Range در نظر گرفته شده است كه به كمك آن مي‌تواند از اشياء در حال حركت با كيفيت بسيار مناسب تصويربرداري كرد.
سرعت تصويربرداري اين دوربين ديجيتالي 24 فريم در ثانيه است كه تصاوير تهيه شده در نمايشگر لمسي 3 اينچي به نمايش درمي‌آيند. اين دوربين كه از ماه آگوست به دست كاربران مي‌رسد 330 دلار قيمت دارد.

نویسنده:  bahramn [ 23 فوریه 2011, 11:33 ]
موضوع پست:  Re: F300EXR دوربين 12 مگاپيكسلي خانگي با بهترين زوم

البته کابل HDMI رو هم اضافه کنید که می شه به وسیلش تصاویرو تو تلوزیون HD نگاه کرد

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/