تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

اخبار كارخانه توليد كنسانتره سنگان
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=144&t=3733
صفحه 1 از 1

نویسنده:  akhbar [ 19 آوریل 2010, 09:19 ]
موضوع پست:  اخبار كارخانه توليد كنسانتره سنگان

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي سازمان توسعه ونوسازي معادن و صنايع معدني ايران(ايميدرو)، احمدعلي هراتي‌نيك در بازديد از طرح تجهيز معادن سنگ آهن سنگان اظهار داشت: بازديد مقام معظم رهبري در نخستين روزهاي سال 89 از يك مجموعه بزرگ صنعتي كشور و سخنان ايشان، فرصتي خوب براي توجه به بخش صنعت و معدن كشور ايجاد كرد.
وي افزود: ما از اين نظر بار سنگيني بر دوش داريم و سرعت در اجراي پروژه‌هاي سنگيني همچون طرح تجهيز معادن سنگان ضروري است.
هراتي‌نيك با اشاره به افزايش توليد فولاد كشور طي سالهاي آينده با اجراي برنامه هاي توسعه اي گفت: از اين رو، نياز كارخانه‌هاي فولادسازي به كنسانتره سنگ‌آهن روز به‌روز بيشتر مي‌شود و ما در تلاش هستيم با اجرا و بهره برداري از طرح هاي فولادي، ماده اوليه مذكور را با تكميل طرح هاي پيش رو تامين كنيم.
وي افزود: طبق تعهد پيمانكاران، مقرر شده است كارخانه توليد كنسانتره سنگان از شهريور تا پايان سال، حدود 800 هزار تن محصول توليد كند.
رئيس هيات عامل ايميدرو تصريح كرد: در كنار اجراي اين طرح، واحد گندله‌سازي و بهره‌برداري از فاز 2 معدن اين منطقه نيز انجام مي‌شود.
وي همچنين اظهار داشت: با اجراي سريع‌تر بخش دانه‌بندي مي‌توان هزينه‌هاي اكتشاف را تامين كرد و در نتيجه با استخراج ذخاير معادن منطقه، براي آينده، برنامه‌ريزي كرد.
روانبخش اميري مجري طرح تجهيز معادن سنگ‌آهن سنگان نيز با اشاره به اينكه ايميدرو با تزريق منابع مالي اخير روح جديدي به اين پروژه بخشيد، افزود: حدود77/99 درصد تجهيزات خارجي و 15/95 درصد تجهيزات داخلي اين طرح، به سايت ارسال شده و باطله‌برداري معادن طبق برنامه انجام شده و ماده معدني استخراج و قابل حمل است.
معظمي، پيمانكار طرح نيز گفت: تكميل سنگ‌شكن اين پروژه در 31 خردادماه و تكميل كارخانه تغليظ در 31 مرداد انجام و در شهريورماه كنسانتره توليد خواهد شد.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/