تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

احداث ساختمان جدید بورس تهران
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=143&t=4302
صفحه 1 از 1

نویسنده:  akhbar [ 06 اکتبر 2010, 11:36 ]
موضوع پست:  احداث ساختمان جدید بورس تهران

در مراسم کلنگ زني ساختمان جديد بورس اوراق بهادار تهران اعضاي هيات مديره ، مديرعامل ، مديران بورسي و جمعي از اصحاب رسانه حضور داشتند. اين ساختمان در زميني به مساحت 2 هزارو 523 متر با کاربري مختلط تجاري و اداري، واقع در بلوار شهرداري محله سعادت آباد تهران احداث خواهدشد.
دکتر قاليباف اصل با اشاره به اينکه ساختمان فعلي بورس با قدمت زياد، استيجاري و نيز در مرکز شهر و محدوده طرح ترافيکي قرار داشته، افزود: شناسايي و خريد زمين جهت احداث ساختمان بورس از سال قبل شروع شده بود. بر همين اساس زمين در موقعيت و ابعاد مناسب از شهرداري خريداري شد و به شکر خداوند امروز پس از تحويل کار احداث آن شروع مي شود و برآورد اوليه براي ساخت آن 30 ماه در نظر گرفته شده است.
مديرعامل بورس تهران با اشاره به توافقات انجام شده و پيش پروانه صادره از طرف شهرداري منطقه 2 اظهار داشت: در زمين فوق ساختماني در 12 طبقه احداث خواهد شد که شامل پنج طبقه پارکينگ ، يک طبقه تجاري و شش طبقه با کاربري اداري بود.
وي ضمن بيان اينکه در طراحي ساختمان نيازمندي هاي بورس مد نظر قرار گرفته است خاطرنشان کرد: ما در طراحي و احداث ساختمان بورس به فضاي مورد نياز جهت سايت پردازش‎ها داده‎ها، شبکه ارتباطي و مخابراتي، سالن اجتماعات جهت برگزاري مجامع، تالار معاملات همچنين حضور تعدادي از بانک ها و کارگزاران توجه داشته‎ايم.
سخنگوي بورس تهران اعلام کرد: در طراحي ساختمان بازار سرمايه بورس تهران از فعالان و مشاوران مطرح معماري کشور دعوت به عمل آمد و در نشستي احداث ساختمان بورس بر طبق استاندارد بورس هاي دنيا با الهام از معماري ايراني و اسلامي به مشاوره گذاشته شد.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/