تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

شهرک پرند و طرح مسکن مهر
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=143&t=3606
صفحه 1 از 1

نویسنده:  saaman [ 14 فوریه 2010, 17:15 ]
موضوع پست:  شهرک پرند و طرح مسکن مهر

اولویت ما مسکن مهر است
کلنگ متروي پرند دیروز توسط وزیر مسکن زمین زده شد تا طبق برنامه اعلام شده تا سال 90 خط متروي میرداماد از طریق فرودگاه امام خمینی به شهر جدید پرند متصل شود.
وزارت مسکن برای تسریع در عملیات احداث متروي پرند که سال‌ها بدون اقدام موثر معطل مانده بود 40 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است. احداث این خط مترو در سه جبهه کاری به ترتیب توسط شهرداري تهران، وزارت راه و وزارت مسکن اجرا می‌شود. وزیر مسکن در مراسم کلنگ‌زنی متروي شهر جدید پرند گفت: دیدگاه ما به این شهر ویژه است و حمل‌و‌نقل ساکنان پرند از دغدغه‌هاي اصلی ما است.نیکزاد تصریح کرد: اقدام عملی برای احداث این خط که از امروز آغاز شده دغدغه متروي پرند را مرتفع خواهد کرد.

تقدیر از نورصالحی بابت ساماندهی مسکن مهر
وزیر مسکن در ادامه ضمن تشکر از نور صالحی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: طی دو ماه اخیر اقدامات خوبی در پرند از بابت ساماندهی متقاضیان مسکن مهر و تفاهم با انبوه‌سازان انجام شده است.

رشد مسكن مهر در پرند
در این مراسم همچنین سعید صابونی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ساخت و ساز و تامین خدمات زیربنایی در این شهر گفت: با پیگیری چند هفته گذشته موفق شدیم برای ساخت 50 هزار واحد مسکونی مهر با انبوه‌سازان تفاهم کنیم که عملیات اجرایی این واحدها از امروز شروع می‌شود.صابونی با بیان اینکه اولویت اصلی ما مسکن مهر است، گفت: با حمایت مهندس نورصالحی و فعالیت‌های شبانه‌روزی شرکت عمران، ساخت 50 هزار واحد مسکونی مهر از طریق سازنده‌های معتبر به اجرا در می‌آید.
وی افزود: آنچه شرکت عمران پرند به عنوان اولویت اصلی برای کمک به استقرار جمعیت‌پذیری شهر در نظر دارد، تامین و اجرای زیرساخت‌های شهری و سیستم حمل‌و‌نقل عمومی است.
صابونی در ادامه گفت: عملیات احداث متروی پرند به طول 50 کیلومتری در سه قطعه (قطعه اول از حرم مطهر تا کیلومتر 20 توسط شهرداری تهران ، قطعه دوم از کیلومتر 20 تا 5/32 توسط وزارت راه و قطعه سوم از کیلومتر 5/32 تا 50 به وزارت مسکن محول شده) اجرا می‌شود که در خصوص قطعه 3 حجم عملیات خاک برداری و خاک‌ریزی تاکنون درحد 13درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/