بازدید کننده گرامی! خوش آمدید. جهت دسترسی به تمام امکانات تالارهای گفتگو، لازم است با نام کاربری خود وارد شوید و اگر ثبت نام نکرده اید، ثبت نام نمایید. جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 
راهنمایی: برای انتخاب تالار مورد نظر و مشاهده مطالب مرتبط با موضوع خود ، به صفحه اصلی تالارهای گفتگو بروید.
کانال خریداران و فروشندگان مواد پلاستیک آمار معاملات و عرضه های مواد پلیمری در بورس کالا را از طریق تلگرام دریافت کنید
تاریخ امروز 12 دسامبر 2019, 00:22
پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی تهران (ایران) 
نویسنده پیام

عضو: 13 فوریه 2009, 15:30
پست ها: 468
حضور400 شرکت خارجی در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی

وزیر نفت درباره برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی تصریح کرد: «این نمایشگاه محل و فرصتی برای نشان دادن توانمندی ساخت داخل و ظرفیت های پیمانکاران داخل کشور و از سوی دیگر فرصتی برای شرکت های خارجی برای نشان دادن مشارکت آنها در داخل کشور است.»
وی اظهار داشت: «در چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی بیش از 400 شرکت خارجی و حدود 760 شرکت داخلی حضور دارند.»
وی درباره توسعه جایگاه های CNG و تعطیلی برخی از این جایگاه ها گفت: «تعطیلی جایگاه ها قابل پیگیری است، از سوی دیگر امید است در سال جاری تعادلی بین تعداد جایگاه ها و خودروهای گازسوز برقرار کنیم.»وی با بیان اینکه «توسعه پارس جنوبی، اولویت نخست وزارت نفت در طرح های توسعه ای است»، اظهار داشت: «تکیه بر سازندگان و مدیران داخلی نشان داد که خواستن، توانستن است.»
وزیر نفت اظهار امیدواری کرد: «توسعه فازهای 9 و 10 پارس جنوبی به عنوان الگویی بی نظیر در بخش ساخت داخل، مهندسی داخلی، طراحی و نصب مدنظر قرار گیرد و به انجام این پروژه از سوی متخصصان داخلی افتخار شود.»
نوذری اظهار داشت: «با بهره برداری از پالایشگاه فازهای 9 و 10 پارس جنوبی و افزایش ظرفیت تولید گاز شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مقدار روزانه 20 میلیون مترمکعب در زمستان سال گذشته، هیچگونه قطع گازی نداشتیم و صادرات گاز به ترکیه نیز بدون وقفه انجام شد.»
وزیر نفت شاخصه اصلی این پروژه را زمان اجرای آن اعلام و تصریح کرد: «اجرای هر پروژه ای زمان بندی خاص خود را دارد و اجرای این پروژه در زمان بندی که بی نظیر بود و با داشتن 289 درصد پیشرفت در سال پایانی اجرای پروژه (که به طور معمول در سال های پایانی پروژه، پیشرفت کاهش می یابد)، ریسک پذیری در اجرای پروژه و نشان دادن راهکارهایی برای برون رفت از بحران از شاخصه های اصلی این پروژه است.» وی درخصوص برگزاری مراسم قدردانی از پیمانکاران توسعه فازهای 9 و 10 پارس جنوبی گفت: «این مراسم برای قدردانی و تشکر از همکاران و مجموعه12 هزار نفری که در اجرای این پروژه سهم داشتند و افتخار بزرگی برای هموطنان و دولت نهم و همه دست اندرکاران پروژه سهم داشتند، برگزار شد.»
بنا بر این گزارش این مراسم به همت صندوق بازنشستگی نفت برگزار شده بود. صندوق بازنشتگی 83 هزار کارمند و
5400 بازنشستگی صنعت نفت را تحت پوشش خود دارد و بدون سرمایه گذاری اولیه با مشارکت کارکنان صنعت نفت تاسیس شده است.
صندوق بازنشستگی صنعت نفت همپای انجام مسوولیت های اصلی خود در قبال کارکنان شاغل و بازنشسته با سرمایه گذاری هوشمندانه در سامانه های مختلف اقتصادی کشور ضمن تقویت بنیان های مالی صندوق در اجرای طرح های توسعه ای کشور به ویژه در صنعت نفت نیز صاحب سهم و نقشی موثر شده است و سود حاصل از سرمایه گذاری ها در خدمت رسانی هرچه بهتر به بازنشستگان صرف می شود.


20 آوریل 2009, 11:38
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: 07 فوریه 2009, 10:45
پست ها: 956
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی 2 الی 5 اردیبهشت 1388 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

تقویم نمایشگاه:

اول اردیبهشت افتتاحیه نمایشگاه و بازدید متخصصین

دوم الی پنجم اردیبهشت بازدید عموم

ساعت بازدید عموم 10 الی 17 می باشد

آدرس : اتوبان چمران نمایشگاه بین المللی تهران


مهمترین شعار برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی امسال ( از تلاش شما برای صرفه جویی سپاسگزاریم ) انتخاب شده است. هدف از برگزاری این نمایشگاه، استفاده از فرصت ها و تعامل با شركت های داخلی و خارجی، تعامل با تولیدكنندگان در زمینه نفت و انرژی و آشنایی عموم مردم با صنعت یكصد ساله نفت ایران است.

تاكنون 811 شركت داخلی و 453 شركت خارجی از 33 كشور جهان در پنج قاره، متقاضی حضور در این نمایشگاه شده اند و تا فرصت باقیمانده تا افتتاح نمایشگاه حضور چند كشور دیگر نیز قطعی خواهد شد.


20 آوریل 2009, 16:11
مشخصات شخصی

عضو: 14 فوریه 2009, 09:39
پست ها: 1056
شرکت های آمریکایی در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز و پتروشيمي

در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي، نفت گاز و پتروشيمي برای نخستین بار طی 30 سال گذشته چند شرکت آمریکایی نیز حضور دارند.
سيدجلال حسيني در گفت‌وگو با خبرنگاران با بيان اينکه تحريم‌ها مانع از حضور شرکت‌هاي خارجي در نمايشگاه نشده است، افزود: ‌شرکت‌هاي خارجي از 50 کشور مختلف جهان در اين عرصه حضور خواهند يافت و حتی از آمریکا که سردمدار نظام تحریم علیه کشور ما بود 5 یا 6 شرکت حضور دارند.
به گفته حسینی در اين نمايشگاه بيش از 450 شرکت خارجي و 853 شرکت داخلي آخرين محصولات و فن‌آوري‌هاي خود را به نمايش خواهند گذاشت. مديرعامل شرکت سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي افزود:‌ تاکنون کشورهاي اتريش، اسپانيا، استراليا، اسکاتلند، اوکراين، امارات، انگلستان، ايتاليا، ايرلند، آلمان، ايتاليا، روسيه، سوئد، سوئيس، عربستان، فرانسه، کانادا، کره جنوبي، نروژ، هلند، هندوستان، روماني و مجارستان براي شرکت در نمايشگاه اعلام آمادگي کرده‌اند.
وي با بيان اينکه برپايي نمايشگاه‌ها با هدف کسب درآمد نيست، گفت:‌ شرکت سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي کاملا سودده است؛ اما اين مجموعه بيشتر به سياست‌ها و رسالت‌هايي که از طرف قانون‌گذار مشخص شده است، مي‌انديشد و در مسير اين سياست‌ها گام برمي‌دارد.
حسيني در پاسخ به پرسشي درباره وضعيت واگذاري شرکت سهامي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي به بخش خصوصي گفت: تاکنون هيچ تقاضايي براي خريد این نمایشگاه ارائه نشده است. همچنین هنوز قيمتي براي اين شرکت تعيين نشده و برآورد نرخ مناسب نياز به بررسي‌هاي کارشناسانه است؛ ضمن اینکه زمين نمايشگاه بين‌المللي وقفي است.
به نظر می‌رسد که حضور آن 5-6 شرکت آمریکایی هم فال باشد هم تماشا. طی ماه گذشته موضوع تشکیل شورای مشترک بازرگانی ایران و آمریکا از سوی اتاق بازرگانی مطرح شد؛ اما دو روز پیش رییس این اتاق در گفت‌و‌گو با «ایرنا» تصریحا اعلام کرد که تاسیس چنین شورایی در برنامه اتاق قرار ندارد.


21 آوریل 2009, 09:50
مشخصات شخصی

عضو: 04 آوریل 2010, 06:13
پست ها: 313
بزرگترين رويداد نمايشگاهي در حوزه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي با حضور 31 كشور و مشاركت 435 شركت خارجي و 907 شركت داخلي فردا پنجشنبه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران با حضور مقامات كشوري، مديران، متخصصان و دست‌اندركاران صنعت نفت ايران و جهان آغاز مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس حسين پرسان مدير پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي اظهار داشت: با شركت‌هاي صاحب‌نام بين‌المللي در بخش‌هاي بالا دستي و پايين دستي صنعت نفت، و حضور چشمگير توليد كنندگان، صادركنندگان، پيمانكاران، سازندگان، مهندسين مشاور داخلي در اين رويداد بين‌المللي در فضايي بالغ بر 73000 متر مربع را نمايش توانمندي و اقتدار جمهوري اسلامي ايران و پاسخ صريح و روشن به درماندگي و ناكامي معدودي از كشورهاي سلطه گر دانست كه توهم تحريم را دنبال مي‌كنند.
وي با اشاره به برپايي نمايشگاه تخصصي توسط دانشگاه‌هاي معتبر داخلي، مراكز پژوهشي، شركت‌هاي دانش بنيان، پارك‌هاي فناوري و حضور مخترعان و نوآوران جوان با هدف تقويت ارتباط صنعت و دانشگاه از برگزاري چندين همايش تخصصي پيرامون جلب مشاركت سرمايه گذاري داخلي و خارجي، چگونگي استفاده بهينه از منابع نفت و زمينه‌هاي توسعه كسب و كار در صنعت گاز خبر داد.
پرسان كشورهاي اتريش، اسپانيا، اكراين، امارات متحده عربي، انگليس، ايتاليا، آلمان، برزيل، بلژيك، تايلند، تايوان، چك، چين، دانمارك، روسيه، روماني، ژاپن، سنگاپور، سوئد، سوئيس، عربستان سعودي، عمان، فرانسه، فنلاند، كانادا، كره جنوبي، مكزيك، نروژ، ويتنام، هلند و هندوستان را با 435 شركت بين‌المللي از جمله كشورهاي حاضر در اين نمايشگاه معرفي كرد.


21 آوریل 2010, 11:23
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: 07 فوریه 2009, 10:45
پست ها: 956
بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور 31 کشور جهان و مشارکت 435 شرکت خارجی و 907 شرکت معتبر داخلی صبح پنجشنبه دوم اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی با، دکتر محمدرضا رحیمی،معاون اول رئیس جمهوری، دکتر سیدمسعود میرکاظمی، وزیر نفت، جمعی از سفیران کشورهای خارجی،‌ نمایندگان مجلس، مدیران صنعت نفت و همچنین شرکت‌های بین المللی آغاز به کار کرد.


حسین پرسان، مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: مشارکت فعال صادرکنندگان، پیمانکاران، سازندگان و مهندسان مشاور داخلی در این رویداد بین المللی در فضایی افزون بر 73 هزار مترمربع نمایش توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پاسخی روشن به درماندگی و ناکامی معدودی از کشورهای سلطه گر خواند که توهم تحریم را دنبال می کنند.

حسین پرسان با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی از سوی دانشگاه های معتبر داخلی، مراکز پژوهشی، شرکت های دانش بنیان، پارک های فناوری و حضور مخترعان و نوآوران جوان با هدف تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه، از برگزاری چند همایش تخصصی در باره جلب مشارکت سرمایه گذاری داخلی و خارجی، چگونگی استفاده بهینه از منابع نفت و زمینه های توسعه کسب و کار در صنعت گاز خبر داد.

وی کشورهای اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات متحده عربی، انگلیس، ایتالیا، آلمان، برزیل بلژیک، تایلند، تایوان، چک، چین، دانمارک، روسیه، رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، سوئیس، عربستان سعودی، عمان، فرانسه، فنلاند، کانادا، کره جنوبی، مکزیک، نروژ، ویتنام، هلند و هندوستان را با 435 شرکت بین المللی، از جمله کشورهای حاضر در این نمایشگاه اعلام کرد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از دوم تا ششم اردیبهشت در محل دائم نمایشگاه های تهران برگزار می شود. این نمایشگاه از روز سوم برای بازدید عموم آزاد است. ساعت بازدید از نمایشگاه 9 صبح تا 4 بعدازظهر است.


24 آوریل 2010, 08:05
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 3 مهمان


شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
 cron
Powered by phpBB © phpBB Group
تبادل لینک | تماس با ما | دریافت قیمت کالاهای معامله شده از طریق ایمیل | تبلیغات در سایت | قیمتهای روزانه کالاهای پایه ایی در سایت | نقشه سایت | صفحه اصلی سایت | مقالات سایت


تمام حقوق برای سایت بورس کالا محفوظ است. نقل و استفاده از مطالب سایت  بورس کالا فقط با ذکر نام و لینک آدرس سایت بورس کالا مجاز است.
نوشته ها و نظرات کاربران سایت ، نظر شخصی افراد بوده و لزوما مورد تایید سایت نیست
توجه : سایت بورس کالا ، یک سایت مستقل و خصوصی بوده و ارتباطی با شرکت بورس کالای ایران ندارد