تالار بورس کالا
http://www.boursekala.com/talar/

نصب ایربگ الزامی شد
http://www.boursekala.com/talar/viewtopic.php?f=129&t=4677
صفحه 1 از 1

نویسنده:  shahraki [ 14 مارس 2011, 11:44 ]
موضوع پست:  نصب ایربگ الزامی شد

به‌رغم اینکه شرکت‌های خودروساز عدم تامین کیسه هوا در کشور را از دلایل مشکلات تولیدکنندگان خودرو در نصب این قطعه ایمنی می‌خوانند، فرمانده نیروی انتظامی دیروز از برخی از خودروسازان خواست که دندان سودجویی را بکشند و مصالح مردم را در این زمینه در نظر بگیرند.

سردار اسماعيل احمدي مقدم فرمانده نيروي انتظامي همچنین با تاكيد بر اينكه سال 89 سال نصب ترمز ضد قفل بر روي خودروها بود و سال 90 بايد سال نصب كيسه هوا بر روي خودروها باشد، تاكيد كرد که برخي كارخانجات خودروسازي بايد دندان سودجويي را بكشند و دستگاه‌هاي نظارتي نيز در بحث ايمني خودروها بايد وارد شده و تعادلي بين سود خودروسازان و مصالح مردم برقرار كنند.
فرمانده ناجا که پیشرفت در زمینه ایمنی خودروها در کشور را کند و ناهماهنگ می‌داند، هر زمانی که صحبت از ایمنی می‌کند به حق گریزی نیز به تعداد کشته شدگان تصادفات جاده ای می‌زند و با توجه به آمارهای موجود، ایمنی خودرو را امری لازم و واجب در کشور می‌خواند.
در همین زمینه سردار اسماعيل احمدي‌مقدم با اشاره به اينكه به‌رغم تلاش‌هاي صورت گرفته هم اكنون به ازاي هر 13 تا 14 تصادف در كشور يك كشته داريم، گفت: اين در حالي است كه در ژاپن به ازاي هر 500 تصادف يك نفر كشته مي‌شود كه اين امر نشان مي‌دهد هم شدت تصادفات در كشورهاي پيشرفته پايين است و هم ايمني خودروها بالاست.
فرمانده ناجا که با خبرگزاری ایسنا گفت‌وگو کرده همچنین اظهار داشته که ‌امن‌ترين خودروي كشورمان نسبت به ناامن‌ترين آن 20 برابر تلفات كمتري دارد.
فرمانده ناجا با اشاره به اينكه بر اساس قانون از ابتداي سال90 نصب كيسه هوا در خودروها اجباري است عنوان کرد: همان‌طوري كه در سال 89 توانستيم ترمز ضد قفل را اجرايي كنيم در سال آينده نيز طبق جدول زمان‌بندي كه آهنگ منطقي داشته و توان توليد نيز در آن لحاظ شده باشد، نصب كيسه هوا را در خودروهاي توليدي اجباري خواهيم كرد.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/