موضوعات و مقالات برگزیده سایت
قیمت پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا محصولات عرضه شده و آماده فروش در بورس کالا
آگهی اعطای نمایندگی کارگزاری بورس

آگهی اعطای نمایندگی کارگزاری بورس اوراق بهادار، فرابورس و بورس کالا


یک شرکت کارگزاری رسمی بورس اوراق بهادار و بورس کالا، جهت گسترش فعالیت های خود در سراسر کشور، اقدام به اعطای نمایندگی می نماید. افراد حقیقی و حقوقی ایرانی علاقمند و فعال در بازارهای کالا و سرمایه، رزومه کاری و درخواست خود را به آدرس زیر ارسال نمایند:


agent@svb.ir

لطفا در رزومه ارسالی فعالیت ها، تجارب و امکانات خود را توضیح دهید. متقاضیان حقوقی خلاصه ایی از سوابق اعضای هیئت مدیره (موظف) و یا کارشناسان ذیربط و متقاضیان حقیقی نیز در رزومه ارسالی خود موارد ذیل را ذکر نمایند:

  • آدرس دقیق و شماره تلفن های تماس
  • نام شهری که در آن می توانند نمایندگی دایر کنند
  • رشته (های) تحصیلی دانشگاهی و آخرین مدرک تحصیلی
  • سوابق شغلی
  • میزان آشنایی و تسلط خود با بورس و قوانین آن
  • در صورت داشتن گواهینامه های بورسی، ذکر آنها
  • وضعیت پایان خدمت (برای آقایان)
لطفا فقط افراد و شرکتهایی که در خود توانایی مدیریت و اداره نمایندگی کارگزاری را سراغ دارند، درخواست ارسال نمایند. کارشناسان و شرکتهایی که شرایط تخصصی را دارا بوده و فاقد امکانات ضروری برای نمایندگی هستند، چنانچه می توانند در آینده نزدیک امکانات لازم نظیر محیط کار و سیستم های سخت افزاری و غیره را تهیه نمایند، درخواست خود را با پیش بینی و ذکر زمان آماده سازی امکانات، ارسال فرمایند.


با تشکر


تبلیغات
دریافت آمار معاملات از طریق تلگرام کانال خریداران و فروشندگان مواد پلاستیک کارگزار شما در بورس کالا تالار گفتگوی سهام و بورس آگهی واگذاری نمایندگی کارگزاری بورس قیمت جهانی آلومینیوم کالاهای صادراتی ایران نمودارهای آنلاین قیمت جهانی نفت خام قیمت های جهانی مس بورس لندن به صورت روزانه محک - موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان امید - موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی