موضوعات و مقالات برگزیده سایت
قیمت پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا محصولات عرضه شده و آماده فروش در بورس کالا
پذیرش آگهی و درج تبلیغات در سایت بورس کالا

تبلیغ کالا و خدمات خود را تا وقتی که دیر نشده آغاز کنید

همگان به تاثیر شگرف تبلیغات اعتقاد دارند ولی خیلی ها وقتی تبلیغ کالا و خدمات خود را شروع می کنند که کارشان با کسادی یا احیانا عدم موفقیت روبرو می شود.
سایت بورس کالا محلی مناسب برای درج تبلیغ کالا و خدمات شرکتها، موسسات و بنگاههای اقتصادی و مشاغل است. روزانه هزاران نفر بازدیدکننده از سایت بورس کالا دیدن می کنند. چندین پرتال بزرگ نرم افزاری در سایت بورس کالا برای کاربردهای مختلف نصب شده و مورد استفاده است.
علاوه بر صفحات فارسی سایت، صفحات انگلیسی سایت نیز دارای رتبه بالا در گوگل بوده و روزانه بازدیدکنندگان بین المللی زیادی برای کسب قیمتهای جهانی مواد پلاستیک ، مس ، طلا ، نفت خام و غیره از سایت بورس کالا استفاده می کنند. پرتال لینکهای انگلیسی سایت مملو از لینک سایتهای خارجی است که اقدام به ثبت لینک خود در سایت بورس کالا نموده اند.

پربیننده بودن سایت
به دلیل بالا بودن رتبه سایت در جستجوی عنوان بورس کالا و همچنین بالا بودن رتبه سایت در جستجوی عناوین و کلمات کلیدی بی شمار در نزد موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو و... روزانه صدها نفر بازدیدکننده جدید از طریق موتورهای جستجوگر وارد سایت بورس کالا می شوند. بنابراین با اطمینان کامل، درج تبلیغ شما در سایت بورس کالا بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب خواهد کرد.
علاوه بر آن به دلیل بالا بودن رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل و سایر جستجوگرهای اینترنتی، درج لینک سایت شما در سایت بورس کالا به مرور باعث افزایش رتبه سایت شما در نزد موتورهای جستجوگر اینترنت خواهد شد. شاهد اثبات این مدعا سایتهایی است که تبلیغ خود را در سایت بورس کالا درج کرده اند.

قوانین و شرط تبلیغ در سایت
رعایت قوانین و مقررات برای درج آگهی و تبلیغات در سایت ضروری است. آگهی ها و تبلیغاتی که قوانین را رعایت ننمایند پذیرفته نخواهند شد. این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، بنابراین فقط تبلیغات و آگهی هایی که مطابق با قوانین کشور باشند و بر خلاف موازین شرعی و یا برخلاف هنجارهای اجتماعی یا قومی نباشند امکان نمایش در سایت بورس کالا را خواهند داشت. سایت بورس کالا در هر زمان متوجه شود که فعالیت تبلیغ دهنده بر خلاف قوانین کشور و هنجارهای اجتماعی است این حق را بر خود قائل است که بلافاصله آگهی یا تبلیغ مورد نظر را از سایت حذف نماید و آگهی دهنده حق اعتراض را نخواهد داشت. تبلیغ دهندگانی که اقدام به تبلیغ در سایت بورس کالا می کنند با فرض قبول این شرط اقدام نمایند.

محل درج تبلیغ
محل درج آگهی و تبلیغات، ستونهای کناری صفحات سایت است که در 100 در صد بازدیدها نمایش داده می شوند.

ابعاد عکس یا بنر تبلیغی
بنر تبلیغاتی یا عکس با فرمت های swf، gif ، png و jpg است که می تواند به همراه لینک یا بدون آن باشد. ابعاد دقیق بنر و عکس باید به طول 184 پیکسل و ارتفاع 71 پیکسل باشد و حجم آن نیز نباید چندان زیاد باشد تا در کامپیوترهای کاربران اینترنتی که دارای سرویس اینترنتی دایال آپ هستند به راحتی دانلود شود.

تعرفه تبلیغ در سایت و سایر شرایط
  • تعرفه درج هر تبلیغ به ابعاد مذکور، ماهانه 300 هزار تومان است. مبلیغ فوق باید قبل از درج تبلیغ به حساب بانک (مندرج در سایت واریز) شود.
  • برای سفارش تبلیغات 3 ماهه و بیشتر 10% تخفیف، برای تبلیغات 6 ماه و بالاتر 20% تخفیف و برای تبلیغات یک سال و بالاتر 30% تخفیف منظور خواهد شد.
  • حداقل مدت تبلیغات در سایت یک ماهه است که به صورت زمان های دو ماهه ، سه ماهه و .. قابل افزایش است.
  • استرداد وجه و لغو آگهی یا تبلیغ پس از سفارش و پرداخت وجه ، امکان پذیر نیست.
  • در صورتی که به هر دلیلی و به صورت موقت سایت قطع ، یا نمایش صفحات با وقفه مواجه شود، مدت زمان نمایش آگهی به همان اندازه تمدید خواهد شد.
  • در هر زمان (قبل از درج یا بعد از درج آگهی) و بنا به هر دلیلی که امکان درج و نمایش آگهی در سایت به طور کلی میسر و ممکن نشود، مبلغ باقیمانده روزهایی که درج آگهی برای آن مدت مقدور نشده باشد به نسبت مبلغ پرداخت شده ؛ به حساب بانکی سفارش دهنده واریز خواهد شد.
  • آگهی دهندگان وجه آگهی را باید صرفا به حساب اعلام شده در صفحه شماره حساب بانک واریز نمایند و هر گونه پرداخت وجه خارج از این حساب مورد قبول و پذیرش سایت نخواهد بود. (حفظ فیش بانکی یا اطلاعات و شماره پیگیری واریز وجه تا پایان مدت نمایش آگهی نزد اگهی دهنده الزامی است)
  • علاقمندان برای درج آگهی های تبلیغی به صورت پست در تالار گفتگو یا در صفحات انگلیسی سایت یا صفحات تبادل لینک و نیز صفحات گالری عکس، موضوع را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع برسانند.
  • در صورتی که تمایل به درج آگهی در سایت دارید موضوع را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع برسانید. ذکر تلفن تماس موجب تسریع در کار خواهد بود. ضمنا می توانید از طریق تلفن 09121900820 در ساعات اداری با مدیر سایت هماهنگ نمایید. در صورت موجود بودن محل خالی برای تبلیغات ، آگهی یا تبلیغات شما حداکثر طی 3 روز کاری در محل مورد نظر درج خواهد شد. در غیر این صورت در نوبت قرار خواهد گرفت.
  • تبلیغاتی که برای مدت زمان بیش از یک ماه سفارش داده می شوند، در هر ماه فقط یک بار امکان تغییر در بنر وجود دارد. هر نوع تغییر در تبلیغات یک ماهه (پس از درج در سایت) امکان پذیر نیست
تبلیغات
دریافت آمار معاملات از طریق تلگرام کانال خریداران و فروشندگان مواد پلاستیک کارگزار شما در بورس کالا تالار گفتگوی سهام و بورس آگهی واگذاری نمایندگی کارگزاری بورس قیمت جهانی آلومینیوم کالاهای صادراتی ایران نمودارهای آنلاین قیمت جهانی نفت خام قیمت های جهانی مس بورس لندن به صورت روزانه محک - موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان امید - موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی